1 / 4
Honda drzaci
3.500 МКД
Цената е фиксна
01.06.2022 14:28

Радовиш / Радовиш

Givi drzaci za stranicni torbici

Drzaci za kuferi za Honda Hornet 3500 den.
Drzaci za kuferi za KTM 620.640 LC4 3500 den

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Резервни делови / Останатo

Се продава од:

Vasil
Потврден огласувач
38978393182
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам