1 / 6
Trkacki Velosiped
100 €
29.11.2022 18:07

Аеродром / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

Останато

Големина на рам:

Останато

..

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава / Можна е замена од:

Toci
Потврден огласувач
071881330
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам