1 / 1
FIKSNI TELEFONI
300 МКД
Цената не е фиксна
13.03.2022 07:45

Битола / Битола

SE PRODAVAAT FIKSNI TELEFONI IPRAVNI,MALKU KORISTENI PO POVOLNA CENA OD 300 den/parce. ISTITE SE NA SLIKATA

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Фиксни телефони / Телефони

Се продава / Можна е замена од:

Ljupco
Потврден огласувач
075348504
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам