1 / 11
STUDIJA I APARTMANI = O H R I D
1 МКД
29.01.2023 17:40

Охрид / Охрид

KOMPLETNO OPREMENI [ WI-FI,CABLE TV,MINI KUJNA,KUPATILO,TERASA KLIMA] SO SOPSTVEN PARKING NA 100 METRA OD OBALA I 5 MIN.OD CENTAROT NA OHRID.SE IZDAVAAT PREKU CELA GODINA KLIMATIZIRANO
PRIJATEN PRESTOJ !!! VE OCEKUVAME !!! PRESTOJ MINIMUM 2 NOKEVANJA
MOZNOST ZA NOVA GODiNA /do 14 osobi/

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Соби

Се продава од:

dudan
Потврден огласувач
070866989 075371886
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам