1 / 5
Brojac na impulsi aparat za impulsi za trafiki
2.000 МКД
Цената не е фиксна
15.02.2021 09:51

Гостивар / Гостивар

Состојба на предмет
Нов

Se prodava nov malce upotrebuvan brojac na impulsi zaedno so drveno postolje. Proizveden vo Skopje mnogu kvaliteten ELTOS tm

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Фиксни телефони / Останато

Се продава од:

Vlad
Потврден огласувач
075453885
Испрати Е-маил до огласувачот

Чистач на стакла за очила, наочари

250 МКД

3D Naocari SainSonic novi

3500 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам