1 / 1
YAMAHA TZR 125 DELOVI
1 €
04.07.2021 12:20

Битола / Битола

Марка:

Yamaha

Вид:

Спортски

Година:

1994

Модел:

tzr 125

Километри:

5000

Prodavam delovi za yamaha tzr 125

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Borce
Потврден огласувач
075864994
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам