Logo

Ги изведувам сите видови на градежни работи

Број на оглас: 1214938 | Објавен на: 19.06.2019, 17:03
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Градба на објекти и куќи

Вид на оглас: Се продава


Ги изведувам сите видови на градежни работи како што се санации на кровови и станови/куќи, ѕидање, малтерисување, молерисување, кошулици, гипс картон, лепење на плички, абриб фасади и огради. Изведуваме се што спаѓа под поимот градежништво. Брзо, квалитетно и со цена по договор.

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  Saso

Потврден огласувач