1 / 6
DeWALT
8.000 МКД
Цената е фиксна
14.09.2022 20:21

Битола / Битола

Рачен циркулар, зачуван скоро нов, 1150W, 3800/мин,

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Славчо
Потврден огласувач
075278936
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам