1 / 1
Сребрен Медалјон со Хороскоски знак Стрелец
4.500 МКД
29.03.2019 20:38

Штип / Штип

Сребрен Медалјон и ланче со Хороскоски знак Стрелец
Никогаш не носен нов

Категорија: Часовници и Накит / Накит / Женски Сребрен накит / Ланчиња

Се продава од:

********
Потврден огласувач
8888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам