1 / 5
ALARM UNIVERZALEN ZA SITE MODELI NA SKUTERI I MOTORI
1.550 МКД
14.03.2023 10:53

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Не дозволете да ви го украдат вашиот мотор,скутер,да ви украдат делови,заштити.Едноставно заштите те го со аларм кој е универзален за сите модели.Едноставен за монтажа.Во сетот следува се што ви е потребно за вградување на алармот. Можност за даљинско за палење на моторот.Два привезока,сирена со можност на избор на шест мелодии,отпорен на вода,реагира на посилна галама.

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Додатоци на мотори и мопеди

Се продава од:

marjan
Потврден огласувач
077608447
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам