1 / 3
Kabel za mikrofon
По Договор
01.02.2019 14:16

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Prodavan novi profesionalni mikrofonski kabli - 6m dolzina so Neutrik kenoni. cena 850 den. komplet kabel. izrabotuvam i vo drugi dolzini po naracka.vo razni boi.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Останато

Се продава од:

DEJAN
Потврден огласувач
078236634
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам