1 / 12
STRUGA!! LUKSUZNI APARTMANI so pogled na Ezero!
280 €
Цената не е фиксна
25.09.2021 17:04

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Se iznajmunaat Ekskluzivni apartmani sosema novi do samoto ezero kaj Zenska Plaza(do hotel Perla).
Apartmanite se luksuzno opremeni i se akomoditirani za maks.2-5 osobi.Sekoj apartman ima sopstvena komplet opremena kujna,LCD TV 107cm,wi-fi internet,sopstveno kupatilo,fen,pegla,peskiri,sopstven parking.
Daniela 078 281 540

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Borce
Потврден огласувач
078456689
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам