1 / 3
Подвижно Бифе од Росфај по Хасап Стандард
200 €
27.12.2020 10:18

Куманово / Куманово

Продавам Подвижно Бифе од Росфај направено по Хасап Стандард погодно за ресторани, хотели банкет сали и сл.
За Информации од прва рака барајте го Цецe на тел.`070/236-675

Категорија: Услуги, Сервисери / Угостителство / Ресторани

Се продава од:

M
Потврден огласувач
075525933
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам