1 / 2
ТРИ Електрични казани за готвење на Пареа И еден Плински
По Договор
27.12.2020 10:16

Куманово / Куманово

Продавам ТРИ Словенски Електрични казани на Пареа.
-Еден од 220лит. по цена од 800 ЕУР,
-Еден од 150лит, по цена од 600 ЕУР,
-Еден од 50лит, по цена од 800 ЕУР
,и Еден од 120лит, Германски казан на плин по цена од 1000 ЕУР,
За Информации од прва рака барајте го Цецe на тел.`070/236-675

Категорија: Услуги, Сервисери / Угостителство / Ресторани

Се продава од:

M
Потврден огласувач
075525933
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам