1 / 2
Профи Машина за Перење Примат Суперавтомат-Словенска 15 кг.
1.000 €
27.12.2020 10:18

Куманово / Куманово

Продавам Трофазна Професионална Машина за Перење Примат Суперавтомат-Словенска со капацитет од 15 кг исправна во добра состојба.
Имамае 3 вакви исти машини на лагер.
За Информации од прва рака барајте го Цецe на тел.`070/236-675

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

M
Потврден огласувач
075525933
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам