1 / 12
DE LUX APARTMANI-PROMOTIVNO
По Договор
16.08.2022 10:15

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

30 m²

Греење:

Струја

Super novi apartmani.
Apartmanite se vo nas. Biljanini Izvori, dvo-tro i cetvorokrevetni, so sopstveno kupatilo, kujna, TV, WI-FI, parking... Pogledajte i rezervirajte.

Категорија: Недвижности / Соби

Се продава од:

TURISTICKA AGENCIJA VIZIJA
Потврден огласувач
078251388
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам