1 / 12
Pcelarstvo i se okolu pcelarstvoto
1 МКД
31.10.2022 09:57

Кичево

Kolins junior Kicevo nudi: prodava preraboteni satni osnovi, vrsi zamena surov za preraboten vosok, odkupuva vosok vo neograniceni kolicini i se drugo okolu pcelarstvoto: prodava: alat, oprema, sandaci za pceli, med, centrifugi za med, zica, hranilki, ramki, pogaci za pceli, seto toa na golemo i malo! Tel: dom: 045 22 60 90 i mob: 070 223 979 Pavle

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Се продава од:

Vasko
Потврден огласувач
071908128
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам