1 / 12
KATANEC ZA DISK SO ALARM HONDA YAMAHA SUZUKI KAWASAKI BMW
1.950 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
05.03.2021 17:01

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Piaggio

Вид:

Скутер

Година:

2005

Модел:

BEVERLY

Катанец за диск со Аларм се активира при потрес. Користи 2 батерии со големина: ААА
има силен звук

Имаме на лагер, може да се купи веднаш преку интернет од нашата ВЕБ страна: motoparts.com.mk
достава за 1 ден низ цела Македонија, плаќање при превземање


www.motoparts.com.mk

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

ДЕЛОВИ - Велес
ул.Благој Ѓорев 152
Потврден огласувач
043522757
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам