1 / 8
ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ –Продажба на стан
По Договор
09.08.2022 20:54

Охрид / Охрид

Број на соби:

4

Квадратура:

115 m²

Греење:

Друго

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

ohrid

Се продава стан со површина 115м2 (дневна,кујна,трпезарија,3 спални,ходник,купатило, 2 тераси).
Кат – 4
Страна исток - југ
Станот се наоѓа во населба Охридати
Шифра Ц39/22
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

ИМПЕРИЈА
Булевар Туристичка 36А
Потврден огласувач
078 22 82 33
Испрати Е-маил до огласувачот

ИМПЕРИЈА – Станови во центар

1300 €

ИМПЕРИЈА – Стан 63м²

1300 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам