1 / 3
Профи Готвачки Кипер Словенски од Росфај по Хасап Стандард
1.000 €
27.12.2020 10:16

Куманово / Куманово

Проддавам Професионален Готвачки Кипер, Словенски направен од Росфај по Хасап Стандард .
За Информации од прва рака барајте го Цецe на тел.`070/236-675

Категорија: Услуги, Сервисери / Угостителство / Ресторани

Се продава од:

M
Потврден огласувач
075525933
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам