1 / 5
Профи Нова Некористена машина за Перење Сушење Американска
600 €
27.12.2020 10:17

Куманово / Куманово

Продавам Професионална Нова Некористена машина за Перење Сушење Американска комбинирана работи и на 110 волти и на 220-240 волти струја. Машината е произведена 2003 година ама никагаш не е користена купена е на лицитација од амбасада.
Имаме две вакви машини на лагер.
За Информации од прва рака барајте го Цецe на тел.`070/236-675

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

M
Потврден огласувач
075525933
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам