1 / 6
TERMO MASKA-ZASTITA OD STUD ZA VOZENJE MOTOR,VELOSIPED,SPORT
350 МКД
Цената е фиксна
29.12.2021 12:13

Гостивар / Гостивар

Состојба на предмет
Нов

TERMO MASKA-ZASTITA OD STUD ZA VOZENJE MOTOR,VELOSIPED,TRCANJE, PESACENJE, SKIJANJE, LOV, I DR. SPORTOVI.
Se prilagoduva na site velicini.
Dimenzii: 26cm x 54cm
Boja: PLAVA so crno
Dostava niz cela Makedonija.
KARGO EKSPRES 70 DEN BAZA VO VASIOT GRAD

PRATETE PORAKA TUKA CE vI BIDE ODMA ISPORACANO MOMENTALNO PLAVI

Категорија: Спортска опрема и активности / Останато

Се продава од:

kupinainternet
Skopje
Потврден огласувач
+38977547246
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам