1 / 3
Placovi vo vinica
По Договор
22.07.2022 15:30

Виница / Виница

Квадратура:

400 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Продавам 3 плацови (плац) во Виница,на место -Ила,урбанизирани. 2 x 300m2 , 1x 600m2
Информации на тел. 075 471 521

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Oglas
Потврден огласувач
888888888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам