Logo

aluminiumski bandazi 15

Број на оглас: 1235571 | Објавен на: 11.09.2019, 22:23
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 100 €
150 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


HONDA, NISSAN, MAZDA - fi 115 - 4 BROJA - 100 EVRA SLIKA2
AUDI100,AUDIB4/CITROEN,PEUGEOT-FI 108 4BROJA 100EVRA SLIKA3
AUDI, GOLF, PASSAT - fi 100 - 4 BROJA - 100 EVRA SLIKA BBS


AUDI,GOLF,PASSAT-FI 100-2BROJA-50 EVRA SLIKa4 4
AUDI A4 KOMPLET SO GUMI 4 BROJA - 200 EVRA SLIKA1
TEL ZA KONTAKT 070507527, O76750752, 077808824

  Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

  Dragi Ilijev

Потврден огласувач