Logo

Menuvachi za avtomobili

Број на оглас: 1235573 | Објавен на: 21.02.2020, 22:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: 100

Tип на делови: Менувачи

Цена: 99 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


1.МЕНУВАЧ ЗА ОПЕЛ 1.3 БЕНЗИН 4 БРЗИНИ ЦЕНА 100 ЕВРА. 2. МЕНУВАЧ ЗА ОПЕЛ КОРСА 1.2 БЕНЗИН 4 БРЗИНИ ЦЕНА 90 ЕВРА. 3. МЕНУВАЧ ЗА ГОЛФ 1 БЕНЗИН 4 БРЗИНИ ЦЕНА 80 ЕВРА. 4. МЕНУВАЧ ЗА АУДИ 80 И ПАСАТ 5 БРЗИНИ ДИЗЕЛ ЦЕНА 110 ЕВРА 5. МЕНУВАЧ ЗА АУДИ 100 БЕНЗИН 4 БРЗИНИ ЦЕНА 100 ЕВРА 6. МЕНУВАЧ ЗА МЕРЦЕДЕС 123 ДИЗЕЛ 4 БРЗИНИ ЦЕНА 150 ЕВРА ТЕЛ. ЗА КОНТАКТ 070507527; 076750752; 077808824

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Dragi Ilijev

Потврден огласувач