Logo

Motori

Број на оглас: 1235579 | Објавен на: 01.01.2020, 20:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: 80

Tип на делови: Мотори

Цена: 150 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


MOTOR 2.0 BENZIN AUDI 100 CENA 100 EVRA MOTOR 2.0 DIZEL MERCEDES 123 CENA 350 EVRA MOTOR 1.8 BENZIN AUDI GOLF I PASSAT CENA 150 EVRA MOTOR 1.6 BENZIN AUDI GOLF I PASSAT CENA 150 EVRA MOTOR 1.5 DIZEL 1.2 GOLF (VO DELOVI) CENA 150 EVRA TEL.070507527;076750752;077808824.

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Dragi Ilijev

Потврден огласувач