1 / 1
LIENI TRKALA ZA GOLEM TERET
30 €
02.02.2023 11:40

Прилеп / Прилеп

ZA RACEN VILUSKAR-LIENI TRKALA ZA GOLEM TERET SO DVA LAGERI OD STRANITE MOZAT DA SE KORISTAT I ZA RACNI KOLICKI DIM 200X16 mm

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

ilko
Потврден огласувач
070913081
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам