1 / 7
stranicni ogledala ford-golf- bmw- skoda-vektra b
1 €
24.11.2022 15:44

Битола / Битола

retrovizori po dogovor SKODA FAVORIT -FORMAN---BMW 3-87 god--GOLF 2 i 4---FORD ESKORD 96---VEKTRA B----------------------------------------- SAMO TIE OD SLIKITE
Sakla od
Golf 4
Matiz
Saxo i dr

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

tomce
Потврден огласувач
075207423
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам