1 / 1
DELOVI ZA PORSCHE 924 944 928 !!!!
10 €
Цената е фиксна
14.05.2022 17:38

Тетово / Тетово

Марка:

Porsche

Модел:

924 944 928

Tип на делови:

Делови за Сервис и одржување

Site delovi za porsche 924 944 928 za ovie modeli imam motori menjaci dizni polu osovini vrati haubi krila stakla farovi diskovi amortizeri branici kompjuteri instalacija enterier i sekoja sitnica sto vi treba! Rabotam i vo nedela Pozzz GORAN ĆAJKA!

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
070224024
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам