1 / 12
Drveni mashini i drugo od stranstvo
По Договор
26.01.2023 14:46

Куманово / Куманово

Zdravo,ima razlicni mashini doneseni od stranstvo, novi koisteni ,drveni , brusalici ,burmasini,kompresori,agregati.i drugo.

Reklama5 dozvoluva samo 12 sliki da se prikacat za poveke sliki vo ovie stranici dole.

Za poveke sliki i drugi mashini na ovoj link / Per me shum foto dhe maqina ket faqe

www.livenet.top
www.livenet.top


Za poveke informaci javite se na telefon ve molam ne pratite poruka.
Per me shume informata rreth maqinave ntelefon ju lutem mos dergoni letra

Fala
Flm

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Се продава од:

blero
Потврден огласувач
070927865
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам