1 / 8
Apartmani vo strog centar na Ohrid
2 €
Цената не е фиксна
12.11.2022 17:23

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Се издава гарсоњера на прв спрат со лифт наспроти хотел нова ривиера, напред е паркот за деца, пристаништето, шеталиштето.
Погоден за фамилии до 4 лица. Опремена кујна, тостер, фрижидер, шпорет.

Kontakt lice: Antonio
mob.: 078/378 618

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Antonio
Потврден огласувач
078378618
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам