1 / 12
izdavam dvokrevetna soba
По Договор
13.04.2023 15:50

Битола / Битола

Квадратура:

25 m²

Греење:

Струја

IZDAVAM DVOKREVETNA SOBA SO WC I KUJNA SO TV KABLOVSKA I wifi , uslovite se odlicni vredi da se vidi.

Категорија: Недвижности / Соби

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
075294287
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам