1 / 2
Renovirana kukja so povrsina od 120 m2 so moznost za gradba
1 МКД
Цената е фиксна
02.05.2020 20:27

Кичево

Број на соби:

3

Квадратура:

90 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

120 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Година на реновирање:

2012

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

4 juli 126

Prodavam renovirana kukja so dvorna povrsina od 120 metri kvadratni so dokumenti za gradba.
Kukjata se naogja na ul.4Juli broj 126.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

078321631
Потврден огласувач
078321631
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам