1 / 8
Izrabotuvam seminarski, proektni zadaci, biznis planovi
1.000 МКД
28.11.2022 10:56

Скопје Центар / Скопје

НАЈЕФТИНО !!! НАЈКВАЛИТЕТНО !!! НАЈБРЗО !!!
Помош при изработка на семинарски, проектни задачи, дипломски работи, куцам текстови, според ЕКТС критериуми на изработка САМО ЗА 1 ДЕН.

Изработката на секој труд се врши индивидуално со користење на литература која ја третира селектираната проблематика.
Секој труд се изработува за брз временски период во зависност од големината на трудот и се доставува во точното договореното време.

Работам со студенти и средношколци од цела Македонија.
Доколку не сте од Скопје плаќањето се врши преку ТРАНСАКЦИСЈА СМЕТКА, доколку сте од друг град постапката е многу едноставна и лесна.

Располагам со голем избор на теми.

Изработка на :
Семинарски работи
Дипломски работи
Магистерски трудови
Проектни задачи
Куцање на текстови
Бизнис планови
Power point презентации
CV + Мотивационо писмо
Анкетни листови
Прашалници

Она по што се разликувам од другите е тоа што сум најдобар во ова. Со најниски цени најдобра, и најбрза услуга.

Контактирајте не на :

070 / 840 – 851 T-mobile
Viber + WhatsApp
e-mail : seminarska007@gmail.com

Facebook : www.facebook.com/Семинарски-Проектни-Задачи-834983476580454/

Istagram: https://www.instagram.com/seminarskiesejpismeni/

СЕКОГАШ ТОЧНИ СЕКОГАШ НА ВРЕМЕ !

Категорија: Услуги, Сервисери / Образование, Едукација / Приватни Колеџи и Универзитети

Се продава од:

Боре
Потврден огласувач
070-840-851
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам