1 / 3
Eftini molerofarbarski uslugi
1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.03.2023 07:08

Скопје Центар / Скопје

Vrsime eftini molrofarbarski uslugi brzo i kvalitetno. Krecenje so polikolor,var,farbanje mrsno cokle,farbanje vrati i prozori,Uslugite gi vrsime brzo i kvalitetno so vkluceno pomestuvanje i vrakanje na mebel. tel.071-829-695

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Молери гипсери фасадери

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
071-829-695
Испрати Е-маил до огласувачот

Eftini molerofarbarski uslugi

1 МКД

Eftini molerofarbarski uslugi

1 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам