1 / 7
kukjarka za kuche ( kukja za kuce )
По Договор
15.01.2023 10:58

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

drvena kukjarka za kuce so sredna golemina, dimenzii 55x65x70, odgovara za : bigl, koker, francuski buldog, pudla, mops, jack russel i slicno.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Се продава од:

dejan
Потврден огласувач
076442237
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам