1 / 10
AKCIJA!! ORGINALEN ORBITREK NA 25% POPUST POBRZAJTE!!
9.990 МКД
07.06.2022 12:39

Скопје Центар / Скопје

https://bidifit.com/NA RASKRSNICATA PRED DRZAVNA BOLNICA
UL.ZELEZNCKA (SEGA JORDAN MIJALKOV) BR.2

KOLICINITE SE OGRANICENI!!!

BIDIFIT PRODAVNICA
02/6121-100
070609659

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Елиптичен велосипед

Се продава од:

BidiFit Prodavnica
Потврден огласувач
070609659
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам