1 / 10
AVTOMATI ZA PUKANKI
400 €
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
03.07.2022 10:19

Штип / Штип

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

LICNA IZRABOTKA NA NOVI NEUPOTREBUVANI AVTOMATI ZA PUKANKI EDNODELNI I DVODELNI (kombinirani na cokoladni i soleni) PODVIZNI.....FINALNO KOMPLETIRANI SO ROSFAJTNOI TENDzERINJA SO DUPLO DNO,STAKLO,PLINSKI GORILNICI,ELEKTRICEN MIKSER NA 12V(RABOTI NA AKUMULATOR I ADAPTER) TRKALCA


EDNODELEN AVTOMAT CENA- - - -15500 DEN/250eu
DVODELEN AVTOMAT CENA - - - - 25000 DEN/400 eu

Категорија: Храна и готвење / Kикирики, Oреви, бадеми, лешници

Се продава од:

Metodi
Потврден огласувач
070926938
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам