Logo

spusteni plafoni vo kupatila so plasticna lamperija

Број на оглас: 1253788 | Објавен на: 02.07.2020, 08:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Останато

Вид на оглас: Се продава


Izolacija na terasi pokrieni so lim od toplo ladno

 Скопје    Општина:Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

 dime

Потврден огласувач