1 / 8
APARTMAN vo VALONA-ALBANIJA (se iznajmuva)
50 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.05.2022 10:21

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

SE IZDAVA

OTVORENO ZA REZERVACII
☎️+38971208264 ☎️

Viber Telegram Wats App
+38971208264

APARTMANI vo koi ima:
2 SOBI + Kujna
OPTICAL INTERNET
KLIMA
DIGITAL TV
APARTMANITE "Vojdinovski" se naogaat na Plaza "Old beach" na 50 m od morska obala
- Vo nova zgrada na 3 ti sprat so lift
INFORMACIJA NA tel.071208264 Goce

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Goce
Потврден огласувач
071208264
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам