1 / 1
izdavam plac
2 €
02.10.2018 15:22

Демир Хисар

Квадратура:

1500 m²

Тип на земјиште:

Останато

Izdavam plac 1500 m2 pod kirija na glavna ulica

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
075426505
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам