1 / 5
Traktor DEUTZ-70 Трактор Deutz-70
1 €
18.08.2022 14:08

Радовиш / Радовиш

Се продава трактор DEUTZ-70 во супер состојба.
Телефони за информации : 032/ 641 - 405 или
мобилен : 075 554 770

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

Станко
Потврден огласувач
075554770
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам