1 / 12
Запчаници пренос Malossi Gears YAMAHA AEROX, APRILIA SR50
4.950 МКД
Со вклучен ДДВ
21.10.2021 12:49

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Зупчаници пренос Malossi (примарни) 6714039 PRIMARY GEARS HTQ z 13/44 за зголемување на брзината, одговараат за следниве модели:
APRILIA APRILIA SR 50 2T 1994->
APRILIA APRILIA AREA 51 50 2T LC
APRILIA APRILIA GULLIVER 50 2T LC
APRILIA APRILIA GULLIVER 50 2T
APRILIA APRILIA RALLY 50 2T (MINARELLI)
APRILIA APRILIA SR NETSCAPER 50 2T LC (MINARELLI)
APRILIA APRILIA RALLY 50 2T LC (MINARELLI)
APRILIA APRILIA SCARABEO 50 2T
APRILIA APRILIA SR RACING 50 2T LC (MINARELLI)
APRILIA APRILIA SR REPLICA 50 2T LC
APRILIA APRILIA SR STEALTH 50 2T LC (MINARELLI)
APRILIA APRILIA SR WWW 50 2T
BENELLI BENELLI 491 SPORT 50 2T LC (MINARELLI)
BETA BETA ARK 50 2T
BETA BETA ARK 50 2T LC
BETA BETA EIKON 50 2T LC
BENELLI BENELLI 491 GT 50 2T (MINARELLI)
BENELLI BENELLI K2 50 2T
BENELLI BENELLI K2 50 2T LC
BENELLI BENELLI NAKED 50 2T
BETA BETA QUADRA 50 2T
ITALJET ITALJET DRAGSTER 50 2T LC
MALAGUTI MALAGUTI F12-PHANTOM 50 2T
MALAGUTI MALAGUTI F15 FIREFOX 50 2T LC
MALAGUTI MALAGUTI F12-PHANTOM 50 2T LC
MALAGUTI MALAGUTI F12 R LC 50 2T LC euro 2
MBK MBK FLIPPER 50 2T
MBK MBK MACH G 50 2T
MBK MBK MACH G 50 2T LC
MBK MBK NITRO 50 2T LC
MBK MBK OVETTO 50 2T
MOTRON MOTRON SYNCRO 50
MOTRON MOTRON THUNDER'S 50
YAMAHA YAMAHA AEROX 50 2T LC euro 0-1
YAMAHA YAMAHA AEROX 50 2T LC euro 2
YAMAHA YAMAHA AEROX 4 50 ie 4T LC euro 2
YAMAHA YAMAHA C3 [XF] 50 ie 4T LC euro 2 (A311E)
YAMAHA YAMAHA GIGGLE [XF] 50 ie 4T LC euro 2 (A311E)
YAMAHA YAMAHA JOG R 50 2T
YAMAHA YAMAHA JOGRR 50 2T LC euro 2
YAMAHA YAMAHA NEO'S 50 2T
YAMAHA YAMAHA NEO'S 4 50 ie 4T LC euro 2 (A316E)
YAMAHA YAMAHA VOX [XF] 50 ie 4T LC euro 2 (A311E)
YAMAHA YAMAHA WHY 50 2T

Може да се купи веднаш од продавница во Велес (нас.Тунел) или преку интернет од: motoparts.com.mk

Имаме на лагер, може да се купи веднаш преку интернет од: motoparts.com.mk
достава за 1 ден низ цела Македонија, плаќање при превземање

www.motoparts.com.mk

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Резервни делови / Менувачи

Се продава од:

МОТОДЕЛОВИ - Велес (MotoParts)
Благој Ѓорев 152 Велес
Потврден огласувач
043522757
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам