1 / 1
Plac vo Bardovci na 800 metra od Swislion fabrikata
По Договор
10.05.2020 21:43

Карпош / Скопје

Квадратура:

2200 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

SE PRODAVA PLAC VO N.BARDOVCI NA 800 METRA OD FABRIKATA SWISLION,PLACOT SE NAOGA ODMA DO PAT 2100m2 informacii na tel... 070 410 115 .... 070 410 115

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

.
Потврден огласувач
077817867
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам