1 / 12
ZIDNI LAMBI, LUSTERI, DETSKI TELA, LED SVETLA, FENERI
По Договор
26.02.2023 22:37

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Se sto vi treba za vasiot dom vnatresno i nadvoresno osvetluvanje i sijalici za osvetluvanje. GOLEM IZBOR na LED tela, sijalici, traki i tn....

www.facebook.com/MagicDizajn

najnovo LED osvetluvanje zasteda na struja nad 80%
rok na traenje 12 godini

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / ЛЕД светла

Се продава од:

Magic osvetluvanje
Потврден огласувач
070757933
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам