1 / 1
VENTILATOR
300 €
Цената не е фиксна
17.06.2022 09:49

Штип / Штип

Se prodava ventilato SEVER 1.1 kw 920 vrtezi so dijametar od 80 cm cena po dogovor trofazen 071 335 169

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

////
Потврден огласувач
071335169
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам