1 / 3
Плац од 3000m2 во Бардовци
По Договор
27.06.2020 00:11

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

3000 m²

Тип на земјиште:

Останато

Се продава плац во Бардовци од 3000 квадратни метри. Лоциран е на 700 метри северно од црквата.
Има имотен лист.
Цена по договор.
Телефони за контакт:
Зоран - 075 498 400
Љубе - 070 760 240

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Ангел
Потврден огласувач
075498401
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам