1 / 12
ЗАШТИТНИ РЕШЕТКИ ОД КОВАНО ЖЕЛЕЗО
По Договор
28.05.2022 13:47

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

заштитни решетки,огради,порти,гелендери,балкони,ковано железо.

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Железарија

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
075441245
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам