1 / 7
Plockar za Kuini Kupatili, Hodnici, i drugo..
По Договор
31.08.2022 18:41

Ѓорче Петров / Скопје

Rabotime evtino, sigurno i kvalitetno
Javetese ako imate potreba za renovirane na kuka, sobi, hodnici, Kuina ili Hodnik.

Kontakt : 078283368
078283368
078-283-368

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Останато

Се продава од:

SA-FA
Потврден огласувач
078283368
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам