Majstori za niska gradba
2.000 МКД
Цената не е фиксна
07.10.2022 07:31

Кисела Вода / Скопје

Категорија:

Градежништво, Архитектура

Пол :

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Градежна фирма од Скопје има потреба од мајстор за нискоградба. Потребно е познавање во монтажа на бекатон и павер елементи, шалување парапети и потпорни ѕидови, ѕидарија и слично.
Телефон за контакт: 078 344 494

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

AN - BO GRADING
Потврден огласувач
078 344 494
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам